Inżynier sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- działania związane z pozyskiwaniem nowych klientów, prezentacja oferty firmy oraz stały kontakt z kluczowymi odbiorcami,
- przygotowywanie ofert, kosztorysów i koncepcyjnych rozwiązań technologicznych w oparciu o pozyskane podczas wizji lokalnych informacje,
- prowadzenie negocjacji handlowych,
- zarządzanie projektami powierzonymi przez bezpośredniego przełożonego,
- udział w targach, szkoleniach branżowych i konferencjach,
- współpraca z biurami projektowymi, firmami wykonawczymi, inwestorami,
- dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne,
- mile widziane doświadczenie, ale nie jest warunkiem koniecznym - wystarczy chęć do nauki,
- umiejętność analizy pozyskanych informacji oraz doboru najlepszych rozwiązań pod względem techniczno-ekonomicznym,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- znajomość zagadnień związanych z kogeneracją/trigeneracją (agregaty kogeneracyjne, agregaty absorpcyjne),
- samodzielność w działaniu, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
- gotowość do wyjazdów służbowych (warunek konieczny),
- chęć uczenia się i pogłębiania wiedzy z zakresu  nowości technologicznych,
- biegła obsługa programu ZWCAD lub pokrewnych,
- znajomość języka angielskiego w stopni umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej (instrukcji, doborów technicznych itp.),
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na wyraźne życzenie kandydata  dopuszczamy inną formę zatrudnienia),
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach kogeneracyjnych i trigeneracyjnych,
- szkolenia u producentów urządzeń oraz szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe,
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: biuro(at)termsterabsorpcja.pl

W przypadku zainteresowania ofertą i chęcią aplikowania na stanowisko, prosimy o dołączenie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).