Grupa ENERVIGO - komunikat Zarządu

Grupa ENERVIGO - komunikat Zarządu

Drodzy Klienci, Szanowni Państwo! Z ogromną satysfakcją informujemy, że 28 listopada 2022 roku jedynym udziałowcem... czytaj dalej
MOLecoLAB, Łódź

MOLecoLAB, Łódź

Wykonanie instalacji trigeneracji wraz z dostawą niezbędnych urządzeń i komponentów do prawidłowej pracy całego... czytaj dalej
Zakłady Mięsne - w trakcie realizacji

Zakłady Mięsne - w trakcie realizacji

Dostawa nieskotemperaturowego agregatu absorpcyjnego o wydajności chłodniczej 1125 kW. Urządzenie ma zadanie wytworzenie...

czytaj dalej
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital  w Łodzi

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital w Łodzi

Dostawa agregatu absorpcyjnego oraz wieży chłodniczej na potrzeby instalacji trigeneracji dla Wojewódzkiego Szpitala... czytaj dalej
Previous
Next

Wybrane realizacje

MOLecoLAB, Łódź

Wykonanie instalacji trigeneracji wraz z dostawą niezbędnych urządzeń i komponentów do prawidłowej pracy całego układu, wykonanie instalacji automatyki układu.

Zakłady Mięsne - w trakcie realizacji

Dostawa nieskotemperaturowego agregatu absorpcyjnego o wydajności chłodniczej 1125 kW. Urządzenie ma zadanie wytworzenie na potrzeby procesów technologicznych wody lodowej o temp. +1°C. Ciepło odpadowe z procesu absorpcji zostanie odebrane przez 2 wieże chłodnicze typu otwartego o łączej wydajności blisko 2,7 MW.
Dostarczone urządzenia wejdą w skłąd instalacji trigeneracji. 


Producent z branży automotive - w trakcie realizacji

Dostawa agregatu absorpcyjnego zasilanego gorącą wodą oraz wieży chłodniczej w opcji "Super Silent".Wydajność chłodnicza agregatu to 874 kW przy COP na poziomie 0.82.
Urządzenia dostarczone na potrzeby instalacji trigeneracji.
Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego „ROSA”, Tychy

Dostawa agergatu absorpcyjnego SAB-HW010 G1 oraz wieży chłodniczej MITA PME 2053 E na potrzeby instalacji trigeneracji w Zakładzie Produkcji Sprzętu Oświetleniowego "Rosa" w Tychach.


Wyświetla nowości od 1 do 4 ze wszystkich 8

Grupa Enervigo

Termster Absorpcja jest częścią Grupy ENERVIGO, której wizją jest bycie liderem skutecznych transformacji energetycznych w przedsiębiorstwach.

Grupa Enervigo, jako jedyna na polskim rynku kompleksowo odpowiada na potrzebę realizacji całościowego procesu transformacji energetycznej. Dla Klientów jest partnerem, który w modelu end-to-end pomaga sprostać wyzwaniom związanym z energią, poprzez określenie, jaki obrać kierunek zmian w gospodarce energetycznej.