Grupa ENERVIGO - komunikat Zarządu

Grupa ENERVIGO - komunikat Zarządu

Drodzy Klienci, Szanowni Państwo! Z ogromną satysfakcją informujemy, że 28 listopada 2022 roku jedynym udziałowcem... czytaj dalej
MOLecoLAB, Łódź

MOLecoLAB, Łódź

Wykonanie instalacji trigeneracji wraz z dostawą niezbędnych urządzeń i komponentów do prawidłowej pracy całego... czytaj dalej
Zakłady Mięsne - w trakcie realizacji

Zakłady Mięsne - w trakcie realizacji

Dostawa nieskotemperaturowego agregatu absorpcyjnego o wydajności chłodniczej 1125 kW. Urządzenie ma zadanie wytworzenie...

czytaj dalej
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital  w Łodzi

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital w Łodzi

Dostawa agregatu absorpcyjnego oraz wieży chłodniczej na potrzeby instalacji trigeneracji dla Wojewódzkiego Szpitala... czytaj dalej
Previous
Next

Wybrane realizacje

Wrocławski Park Technologiczny S.A., Wrocław

Uruchomienie węzła chłodu na bazie agregatu absorpcyjnego Zephyrus wraz z przynależnymi układami pompowymi oraz automatyką sterującą.
Wydajność chłodnicza agregatu absorpcyjnego Zephyrus SAB-HW021G1 - 500 kW.

MARMA Polskie Folie Sp. z o.o., Kańczuga

Dostawa wraz z uruchomieniem dwustopniowego agregatu absorpcyjnego SAB-MW 005 G0, zasilanego gorącą wodą o temperaturze  80°C. Urządzenie pozwala również, na pracę z wodą o niższej temperaturze zasilania (do 75°C).
Wytworzona woda lodowa wykorzystywana jest do chłodzenia hali produkcyjnej.Wojewódzki Specjalistyczny Szpital w Łodzi

Dostawa agregatu absorpcyjnego oraz wieży chłodniczej na potrzeby instalacji trigeneracji dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. Zadanie inwestycyjne zrealizowane w formule EPC przez Energy Solutions Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o., Lipno

Dostawa wraz z uruchomieniem jednostopniowego agregatu absorpcyjnego SAB-HW 010 G1 o wydajności chłodniczej 350 kW oraz otwartej wieży chłodniczej PME 2403 E CW o wydajności 847 kW.
Wyświetla nowości od 5 do 8 ze wszystkich 8

Grupa Enervigo

Termster Absorpcja jest częścią Grupy ENERVIGO, której wizją jest bycie liderem skutecznych transformacji energetycznych w przedsiębiorstwach.

Grupa Enervigo, jako jedyna na polskim rynku kompleksowo odpowiada na potrzebę realizacji całościowego procesu transformacji energetycznej. Dla Klientów jest partnerem, który w modelu end-to-end pomaga sprostać wyzwaniom związanym z energią, poprzez określenie, jaki obrać kierunek zmian w gospodarce energetycznej.