Firma TERMSTER ABSORPCJA jest dystrybutorem urządzeń włoskiej firmy MITA. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: 
https://www.mitacoolingtechnologies.com/

Wieże chłodnicze Mita

W ofercie posiadamy wieże wodne pracujące w układzie otwartym lub zamkniętym oraz wieże hybrydowe. W wieży wodnej układu zamknietego woda lub roztwór glikolu cyrkuluje w układzie zamkniętym przez wężownicowy wymiennik ciepła chłodni wyparnej. Jest on zraszany wodą z oddzielnego obiegu. W przeciwnym kierunku przez kratki wlotowe zasysane jest powietrze prowadzone przez wymienniki cieplne, które w elementach zraszających wchodzi w scisły kontakt z rozpyloną wodą i wdmuchiwane jest do góry w postaci oparów. Woda cyrkulacyjna po odparowaniu zostaje uzupełniona i powraca do wanny wodnej skąd zostaje ponownie przepompowana do zraszaczy.

Wydajności chłodnicze urządzeń od 18 kW do 7.300 kW.

PMS 18 - 480 kW

Urządzenie z pojedynczą komorą, z wentylatorem osiowym, z obudową z paneli z włókna szklanego. Odpowiednie dla małych instalacji.

PME-E 580 - 2.600 kW

Pojedyncza lub podwójna komora, wentylator osiowy, obudowa mieszana z paneli i stali nierdzewnej, pokrywa i zbiornik z paneli z włóknem szklanym, niski poziom hałasu, odpowiednia dla średnich i dużych instalacji w oparciu o możliwość łączenia kilku modeli.

MCC 80 - 1300KW

Urządzenie dla zamkniętego obiegu wody, z wentylatorem osiowym. Obudowa wykonana z paneli "sandwich" w stalowej, ocynkowanej po montażu konstrukcji.
3 całkowicie zdejmowalne sciany boczne. Wymiennik wykonany z ocynkowanej stali.

MCE 100 - 1.500 kW

Zdalny, wyparny skraplacz z wentylatorem osiowym. Obudowa wykonana z paneli typu "sandwich" w stalowej, ocynkowanej po montażu konstrukcji.
3 całkowicie zdejmowalne ściany boczne. Wymiennik wykonany z ocynkowanej stali zgodnie z dyrektywą PED 97/23/EC.

MCT 28 - 1.500 kW

Pojedyncza komora, wentylator odśrodkowy, obudowa z paneli z włókna szklanego, niski poziom hałasu, odpowiednia dla małych i średnich instalacji.

PMM 1.000 - 7.300 kW

Wieża o budowie modułowej, z wentylatorem osiowym z systemem napędowym. Obudowa wykonana z paneli typu "sandwich" w stalowej ocynkowanej po montażu konstrukcji.
2 całkowicie zdejmowalne ściany boczne.
Odpowiednia dla dużych instalacji w oparciu o możliwość łączenia kilku modeli.